آموزش نحوه دانلود از اپلیکیشن رادیو جوان-انتقال اهنگ به کامپیوتر و اندروید

آموزش نحوه دانلود از اپلیکیشن رادیو جوان

دانلود موزیک در اپلیکیشن رادیو جوان

برنامه رادیو جوان به علت برخورداری از لوگو گرافیک زیبا، آرشیو فوق العاده کامل از آهنگ های ایرانی دراستایل و خواننده های گوناگون، از پرطرفدار ترین برنامه های موزیک در ایران به شمار می آید. خوشبختانه قابلیت دانلود موزیک در این نرم افزار تجهیز گشته است.

به جهت دانلود آهنگ مورد علاقه تان در تلفن همراه خود بعد از انتخاب آهنگ مورد نظر و پخش ان در قسمت پایین عکس کاور موزیک و در سمت راست بر روی سه نقطه کلیک نمایید و کلمه Sync را برگزینید. موزیک آغاز به دانلود می نماید و  توسط نوار نوتیفیکیشن می توانید زمان دانلود آن را مشاهده کنید.

رادیو جوان

بعذ از پایان یافتن دانلود در آیکون های پایین نرم افزار سمت راست ترین آیکون مختص موزیک هایی می باشد که شما آن را save کرده اید. در قسمت Song می توانید تمام  آهنگ های دانلود شده را ببینید و  زمانی که آفلاین هستید آن ها را play کنید.

share کردن آهنگ های دانلود شده و ایجاد نسخه پشتیبان از آنها

اگر به هر دلیل گوشی موبایل خود را عوض کنید و یا بخواهید موزیک هایتان را برای کسانی که میشناسید ارسال کنید  و یا اینکه آن ها را به رم خود انتقال دهید احتیاجی نیست دوباره کل آهنگ ها را دانلود نمایید. فقط با به کارگیری از فایل منجر گوشی (بیشتر گوشی ها یک فایل منیجر پیش فرض دارند مثلا در گوشی سامسونگ برنامه My Files مختص این کار است) به مسیر زیر بروید:

Internal Storage/Android/data/com.radiojavan.androidradio/files

با رفتن به این مسیر کل موزیک های دانلود شده تان را می توانید ببینید  و آنها را به فولدری که دوست دارید (مثلاً رم خود) منتقل کنید. آنها را با بلوتوث برای دیگران بفرستید و یا با انتخاب گزینه Share آن ها را در تلگرام با دوستانتان به اشتراک بگذارید یا آن ها را به کامپیوتر انتقال دهید .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید